Siedziba główna: Qingdao, Chiny

Telefon:18669850640

E-mail:info@chinameiliduo.com

Adres: nr 18, Hong Kong Middle Road, dystrykt Shinan, miasto Qingdao, prowincja Shandong, Chiny

Siedziba za granicą:Europa, Polska

Tel:0048-792-870-288

E-mail:chinameiliduo@163.com

Add:Plamd Warszawa——mokotow Cybernetyk1 2#


Podróży biznesowych Chiny-EU

更新时间:2021-03-09 点击数:455

Podróży biznesowych Chiny-EU

Skrót oznaczający biznes i podróże. Jest to działalność gospodarcza, która łączy w sobie podróże i pracę biurową. Zapewnij kompleksową obsługę, od aplikacji do podróży służbowych, rezerwacji po automatyzację rozliczeń finansowych, aby zaspokoić potrzeby podróży służbowych w zakresie rezerwacji podróży służbowych, zakupów, samochodów, dostaw ekspresowych i zamawiania posiłków. Skoncentruj się na zapewnieniu przedsiębiorstwom profesjonalnych usług w zakresie podróży służbowych, całym procesie zarządzania kosztami podróży, zarządzaniu podróżami, platformach turystycznych, zarządzaniu podróżami korporacyjnymi, firmach świadczących usługi turystyczne, firmom oferującym kompleksowe usługi w zakresie zarządzania podróżami oraz pomaganiu firmom w obniżaniu kosztów i zwiększaniu wydajności.

China Europe Business Travel Service Platform to firma oferująca bilety online z siedzibą w Qingdao w Chinach. China-Europe Business Travel Service Platform zrzesza hotele członkowskie w całym kraju i współpracuje z wieloma krajowymi firmami lotniczymi i jest wiodącym chińskim centrum obsługi rezerwacji biletów lotniczych i hoteli. W oparciu o wiodącą w branży, samodzielnie opracowaną platformę chmurową SaaS do zarządzania podróżami i setki profesjonalnych konsultantów ds. Podróży służbowych, platforma usług turystycznych w Chinach-Europie z powodzeniem zapewniła profesjonalne podróże ponad 1000 firmom (klientom działającym samodzielnie) i ponad 700 Firmy TMC na platformie i blisko 10 000 firm. Usługi zarządzania podróżami, Usługi biznesowe obejmują: bilety lotnicze, hotele, samochody, bilety kolejowe, wizy, ubezpieczenia, podróże wakacyjne, MICE i inne kategorie korporacyjnych podróży służbowych, Aby zapewnić kompleksowe, zintegrowane produkty usługowe jako podstawę, aby sprostać różnym potrzebom podróży służbowych na różnych etapach rozwoju przedsiębiorstwa, Zapewnij klientom biznesowym ciepłe usługi zarządzania podróżami. Dokonaj korporacyjnej Podróżowanie jest proste i sterowalne i uczynić podróż pracownika łatwy i szczęśliwy.


商务与旅游的简称。是一种旅游与办公相结合的一种商务行为。提供从商旅申请,预订到财务结算自动化的一站式服务, 满足企业差旅订票,采购,用车,快递,订餐等商旅需求。专注为企业提供专业商旅服务,差旅费用管理全流程,差旅管理,差旅平台,企业差旅管理,差旅服务公司,一站式差旅管理服务企业,帮助企业降本提效。

中欧商旅服务平台是一个在线票务服务公司,总部设在中国青岛。中欧商旅全国各地拥有会员酒店,与国内多家航空企业合作,是中国领先的机票、酒店预订服务中心。中欧商旅服务平台基于行业领先的自研差旅管理SaaS云平台及上百名的专业商旅顾问,已成功为超1000家企业(自营客户)及平台700多家TMC近10000家企业提供专业的差旅管理服务,业务服务覆盖:机票、酒店、用车、火车票、签证、保险、度假旅游、MICE等企业商旅全品类,以提供一站式、一体化服务产品为核心,满足企业发展不同阶段对于差旅行为的不同需求,为企业客户提供有温度的差旅管理服务。让企业差旅简单可控,让员工出行轻松愉快。上一篇:

下一篇: