Siedziba główna: Qingdao, Chiny

Telefon:18669850640

E-mail:info@chinameiliduo.com

Adres: nr 18, Hong Kong Middle Road, dystrykt Shinan, miasto Qingdao, prowincja Shandong, Chiny

Siedziba za granicą:Europa, Polska

Tel:0048-792-870-288

E-mail:chinameiliduo@163.com

Add:Plamd Warszawa——mokotow Cybernetyk1 2#


所在位置:首页 > O nas > Wiadomość firmy

企业寄语

企业寄语

Jest wielu mądrych ludzi, ale często są oni „wybitnymi i samolubnymi”. A społeczeństwo nie potrzebuje tylu samolubnych mądrych ludzi, ale więcej „Forresta Gumpa”, Być trochę głupie, być skłonni uwierzyć, być gotowi do inwestowania, być skłonny dać, a ostatecznie zysk!

Czy firma jest dobra czy nie zależy od zespołu, czy zespół jest dobry czy nie zależy od kultury i czy kultura jest dobra czy nie zależy od atmosfery, Każdy dzień to święto, a każdy dzień to wojna - taka jest atmosfera firmy. Podstawowy zespół chińsko-europejskiej platformy handlowej obejmuje zamorskich Chińczyków, zdemobilizowane kadry, starszych specjalistów internetowych oraz wielu wybitnych przedsiębiorców i wybitnych specjalistów z różnych środowisk. Jesteśmy zespołem, który ma marzenia, uczucia, obowiązki i obowiązki, nie boi się żadnych trudności i przeszkód, ma odwagę walczyć i może wygrać bitwę! Od wielu lat jesteśmy głęboko zaangażowani w handel zagraniczny i przemysł internetowy. Rozumiemy trudności i zagadki związane z eksportem przedsiębiorstw, rozumiemy serca właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozumiemy psychologiczne i bolesne punkty nabywców europejskich. Mamy szczerą nadzieję, że poprzez nasze ciągłe wysiłki i walkę możemy pomóc Chinom i Europie zbudować dobry pomost dla handlu eksportowego i wnieść naszą największą siłę do Pasa i Szlaku Chiny-Europa!

Nasza kultura korporacyjna: z daleka wygląda jak góra, z bliska wygląda jak woda, Za ciepłem, surowymi wymaganiami wobec wszystkich przyjaciół, wszystko to wynika z potężnych marzeń i uczuć naszej grupy ludzi. 

Nasz zagraniczny menadżer Hou powiedział: Ma ponad 30-letnie doświadczenie w handlu zagranicznym w Europie i rozumie lokalne zwyczaje Europejczyków i psychologię kupujących. Chce pomóc europejskim kupującym w zakupie najlepszej i najwyższej jakości wyprodukowanej w Chinach ... Nasz specjalista ds. Internetu, Manager Yang, powiedział: Jest związana z Internetem od ponad 10 lat i skontaktowała się z tysiącami firm. Rozumie problemy i trudności małych i średnich przedsiębiorstw. Chce pomóc chińskim małym i średnim przedsiębiorstwom. średnich przedsiębiorstw do wyjazdu za granicę i do Europy ... Nasz tradycyjny właściciel, pan Han, istnieje na rynku od ponad 30 lat. Powiedział: Jest przedstawicielem tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw w Chinach. Rozumie trudności związane z tradycyjną działalnością biznesową i eksportem. On chce zmienić tę sytuację ... Menedżer Zhang, emerytowany kadr naszej armii, ze względu na swoje wojskowe pochodzenie i uczucia, kocha swoją rodzinę, kocha innych i jest bardziej patriotyczny. Powiedział, że jest gotów wnieść swoją największą siłę do pasa i inicjatywy drogowej między Chinami a Europą.Dyrektorzy generalni naszych oddziałów w całym kraju i przyjaciele firmy, odważą się myśleć i robić, odważnie dokonywać przełomów i chcą wnieść jak największy wkład w handel chińsko-europejski! To z powodu silnego marzenia i wiary naszego podstawowego zespołu, firma wspiera firmę, aby odważnie się rozwijać!

Mamy radość, mamy też kłopoty i niepowodzenia, mamy sukcesy i porażki, mamy świetne i dojrzałe pomysły, są też niedoskonałości wymagające poprawy...... Jesteśmy bardzo pewni siebie, ale bardzo pokorni, chętnie przyjmujemy wszelkiego rodzaju krytykę, chętnie podsumowujemy, poprawiamy i doskonalimy w niedoskonałościach...... Jesteśmy jak słońce, które właśnie wzeszło, jesteśmy jak nowo narodzone dzieci i mamy nadzieję, że nadal będziemy rosnąć! Wierzę, że pewnego dnia możemy wyrosnąć na bujne i liściaste drzewa! Ponieważ nasze sny są zawsze obecne, nasze uczucia są zawsze obecne, a nasze przekonania są zawsze obecne! …Pozwolenie Chinom wyjechać do Europy, pozwolić Europie zakochać się w Made in China zawsze będzie naszym celem i motywacją do ciągłej walki!

Dziękujemy wszystkim liderom rządowym, przedsiębiorcom i wszystkim partnerom, którzy nas wspierają, Dziękujemy tym, którzy nas nadal krytykują, nie ufają, a nawet oczerniają. To Ty dałeś nam więcej refleksji, podsumowania, a także siłę i ducha walki, abyśmy nadal dążyli do przodu! Na pewno pójść na całość w przyszłości uważnie śledzić krajowej strategii, Pod przewodnictwem Sekretarza Miejskiego Komitetu Partii Qingdao, Wanga Qingxiana, opartego na platformie i innowacyjnego myślenia, będziemy twardo stąpać po ziemi i rozwijać się uczciwie! Przedstawiając najdoskonalszym arkusz odpowiedzi i rozdział na drodze Chiny-Europa jeden pas jednej drogi!


聪明的人很多,但往往“精致而利己”。而社会并不需要那么多利己的聪明人,而需要更多的“阿甘”,要有几分傻气,甘愿相信、甘愿投入、甘愿付出,最终收获!

一个公司好不好看团队,团队好不好看文化,文化好不好看氛围,每天都是过节,每天都是打仗这就是公司氛围。中欧贸易平台核心团队有海外华侨,有部队转业干部,有资深互联网人士,以及多名优秀企业家和各界优秀专业人士。我们是一个有梦想,有情怀,有责任,有担当,不怕任何艰难险阻,敢于打仗,也能打胜仗的团队!我们深耕外贸行业和互联网行业多年,我们了解企业出口难点和困惑,了解中小企业老板的心声,更了解欧洲买家的心理和痛点,我们真心期望通过我们的不断努力和奋斗,能帮助中国和欧洲出口贸易搭建一个好的桥梁,能为中欧一带一路贡献我们最大的力量!

我们的企业文化:远看像山,近看如水,温暖的背后对各位小伙伴严厉的要求,这一切的一切,都源自于我们这一帮 人强大的梦想和情怀。

我们的海外华侨侯总说:他在欧洲30多年外贸经验,了解欧洲人土风情和采购商心理,他想助力欧洲买家采购到最好最优质的中国制造………我们的互联网资深人士杨总说:她深耕互联网10多年,接触了成千上万的企业,了解中小企业的痛点和难点,她想帮助中国中小企业走出国门,走向欧洲……我们的传统企业老板韩总,做企业30多年,他说:他是中国千万个中小企业代表,他了解传统企业经营和出口的苦衷,他想改变这种现状……我们的部队转业干部赵总和张总,由于军人出身,军人情怀,他们爱家,爱别人,更加爱国,他们说:愿意为中欧一带一路贡献自己最大的力量………我们全国各地分公司总经理和公司小伙伴们,他们敢想敢做,大胆突破,想为中欧贸易添砖加瓦,贡献最大的力量!就是因为我们核心团队这种强大梦想和信念一直支撑着公司不断奋勇前进!

我们有开心快乐,我们也有苦恼和挫折,我们有成功,也有失败,我们有优秀成熟的思路,也有不完善急需要改进提升的很多地方……… 我们很自信,但是很谦卑,我们愿意接受所有狂风暴雨的袭击和各种批评和抱怨,我们愿意在不完美中不断总结,改进,完善……我们如同刚升起的太阳,我们如同出生不久的孩子,我们希望不断成长!相信总有一天,我们可以长成枝繁叶茂的参天大树!因为我们的梦想一直在,情怀一直在,信念一直在!…让中国走向欧洲,让欧洲爱上中国造,永远是我们不断奋斗的目标和动力!

感恩遇见,砥砺前行,感谢所有信任和支持我们的所有政府领导,企业家以及所有合作伙伴,更感谢不断抨击我们,不信任我们,甚至污蔑我们恶意诋毁我们的人,是你们给了我们更多的反思、总结和更加不断奋斗前进的力量和斗志!不管说三道四,发展才是硬道理!不管白猫黑猫,抓着老鼠就是好猫,祝愿所有人一切都好!我们在前进的道路上一定会取长补短,全力以赴,紧跟国家一带一路大战略,在青岛市委书记王清宪书记平台化思维,创新化思维指导下,脚踏实地,诚信发展!在中欧一带一路的道路上呈现最完美的答卷和篇章!